en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Donanım özellikleri sayesinde hem şehir içi hem de şehir dışında kullanım kolaylığı sağlarken, sağlamlığı ve sürüş güvenliği ile de eğlenceli olduğu kadar kaliteli bir yol arkadaşı oluyor.

  • ABS

    DETAY
  • Dijital Gösterge Paneli

    DETAY
  • LED Aydınlatma

    DETAY
Tek Kanallı ABS

Tek Kanallı ABS

LCD Teknolojili Dijital Gösterge Paneli

LCD Teknolojili Dijital Gösterge Paneli

Tamamen LED Aydınlatma

Tamamen LED Aydınlatma

 Ersin Ticaret Sarı <br /> Banana Yellow <br /> (YR354E)

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Sarı <br /> Banana Yellow <br /> (YR354E)

Kırmızı <br /> Pearl Nebula Red <br /> (R376X)

KAMPANYALAR

HEMEN KEŞFET

SİZİ ARAYALIM

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda Monkey, ilk ne zaman üretildi?

Honda Monkey ilk kez 1961 yılında, panayırlarda çocukların gezmesi amacıyla üretildi. 1963 yılında Asya ve Avrupa’ya açılarak yetişkinlerin de kullanabileceği bir motosiklet haline geldi. “Yetişkinler için en eğlenceli oyuncak” konseptiyle üretilen motorların atası olan Monkey, 70’li yılların ikonu olarak da dünyaya damgasını vurdu. Monkey, 60 yıl boyunca geçirdiği evrim ve ekinik tasarımıyla sonunda 2021 yılında eğlenceyi ve hayatı sevenlerin ruh eşi olmak için geri geldi.

Honda Monkey hangi segmentte yer alıyor?

Honda Monkey, ön camı ve motorunu kaplayan herhangi bir malzeme olmaması özelliğiyle, şehir için dizayn edilmiş, Honda naked motosiklet segmentinin en eğlenceli modellerinden biridir. Naked motosikletler, beygir gücünü ve torku rahatlıkla hissedebileceğiniz kadar güçlüdürler. Manevra konusunda oldukça iddialı ve aerodinamik olarak da dengelidirler. hızlanma ve yavaşlama gibi durumlarda kolayca kontrol edilebilirler.

Honda Monkey’nin motor gücü nedir?

Monkey’nin 125 CC hacmindeki motoru, 6.9 kW güç ve 11 Nm tork üretmektedir.

Düşük ağırlığı ve sahip olduğu yüksek sıkıştırma oranlı yeni 125 CC’lik motor hacmi sayesinde özellikle şehir içerisinde keyifli sürüş imkânı sağlar. 

Honda Monkey Hangi ehliyet tipiyle kullanılabilir?

Honda Monkey’i, silindir hacmi 500 CC geçmeyen motosikletleri kullanmak için gerekli olan A2 ehliyetiyle kullanabilirsiniz. 16 yaşını doldurmuş ve 125 CC’den küçük motor hacmine sahip motosikletlerin kullanılması için gerekli olan A1 veya daha üst ehliyet sınıflarından birine sahip herkes Honda Monkey’i kullanabilir. Sadece M sınıfı ehliyete sahip olan kullanıcıların, ehliyet sınıflarını en az A1’e yükseltmesi gerekir.

Honda Monkey başlangıç motosikleti olarak kullanılabilir mi?

Honda Monkey, uzun yolda olmasa da başlangıç motosikleti olarak şehir için kullanıma uygundur. Aerodinamik özellikleri, kolay manevra sağlayan yapısı, boyutu ve kolay hızlanıp yavaşlama gibi durumlarda kolay kontrol edilebilir olması sayesinde şehir içinde ideal bir başlangıç motosikleti olarak kullanılabilir.